Načítám Akce

« Všechny Akce

• akce již proběhla.

Čarodějnický den – den otevřených dveří

26. 4. 2018 od 17:00 - 18:00

Milí rodiče,

rozhodly jsme se uspořádat pro vás i vaše děti čarodějnický den. Přijďte v maskách, přineste s sebou nějaké dobroty a hlavně dobrou náladu! Pro děti budou připraveny stanoviště s úkoly, kde jistě ocení vaši pomoc. Proto neváhejte a přijďte si užít podvečer na zahradě naší školky!

Na konci akce bude možné si u táboráku nejen opéct přinesené špekáčky či chléb, ale pokud bude zájem, tak i zazpívat nějakou trempskou písničku. Hudební nástroje vítány.

Pro zájemce o naši mateřskou školu jako o školku pro dítě jsme čarodějnický den pojaly také jako den otevřených dveří, kdy si budete moci s paní učitelkou školu projít a seznámit se s tím, jak u nás vše chodí a probíhá. Věříme, že se Vám i Vašim dětem u nás zalíbí a přijdete k nám 10.května na zápis!

Datum:
26. 4. 2018